Kozmetické služby

Vďaka kozmetičke s dlhoročnou praxou Vám v MM Štúdiu vieme ponúknuť kozmetické služby na vysokej úrovni.

Mezoterapia

Mezoterapia je revitalizačná omladzujúca procedúra založená na schopnosti podporovať vlastnú regeneračnú aktivitu organizmu. Ide o postup, ktorým sa dá dosiahnuť omladenie pokožky tváre, krku a dekoltu, prípadne rúk.

Zobraziť viac

Kozmetická lymfodrenáž tváre

Kozmetická lymfodrenáž tváre je relaxačná a omladzujúca metóda, ktorá odstraňuje a zmierňuje opuchy, vrásky, jazvy a iné poškodenia pokožky. Pôsobí relaxačne na nervové zakončenia v koži tváre a hlavy, čím pomáha odstraňovať bolesti hlavy a migrény.

Zobraziť viac

Aplikácia esencie kyseliny hyalurónovej

kyselina hyalurónová je súčasťou nášho väziva a jej primárnou funkciou je viazať vodu, čím udržuje pokožku pružnú a elastickú. Okrem toho, že vypĺňa objem pleti a zvyšuje jej jas, dokonale ju hydratuje, čím pôsobí ako prevencia proti predčasnému starnutiu.

Zobraziť viac

Mezoterapia

Mladosť ignoruje záväzky. Chvíľu ju máte, tvári sa, že k sebe patríte a potom postupne zdúchne a nenechá ani list na rozlúčku. Chcete ju späť? Privolajte ju modernou efektívnou procedúrou. Mezoterapiou!

Mezoterapia je revitalizačná omladzujúca procedúra založená na schopnosti podporovať vlastnú regeneračnú aktivitu organizmu. Ide o postup, ktorým sa dá dosiahnuť omladenie pokožky tváre, krku a dekoltu, prípadne rúk.

Cieľom mezoterapie je stimulácia novotvorby kolagénu, vypnutie uvoľnených kolagénových vlákien, revitalizácia a hydratácia pokožky, redukcia rozšírených pórov, redukcia povrchových vrások, depigmentácia, komplexná regenerácia a celkové zlepšenie štruktúry a elasticity pokožky.

Revitalizačná omladzujúca kúra je určená všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia vďaka obrovskej dávke výživných látok priamo do pokožky. Prípravky profesionálnej lekárskej kozmetiky CLINICARE obsahujú novú generáciu aktívnych látok, kyselinu hyalurónovú v bio kvalite, rastové faktory a biomimetické peptidy, vitamíny A, E, C, B , K a D, aminokyseliny , minerálne soli a koenzýmy, ktoré pokožku hydratujú, zlepšujú jej kondíciu, tonus a elasticitu, zlepšujú metabolizmus buniek a podporujú rýchlosť obnovy pokožky.

S pribúdajúcim vekom a pôsobením rôznych faktorov dochádza k prirodzenému starnutiu pokožky. Mezoterapia je revolučná metóda, ako nežiaduce starnutie zvrátiť a vrátiť svojej pokožke mladistvý a svieži výraz. Pleť sa po ošetrení mezoterapiou napne, je hydratovaná a šťavnatá.

Starnutie pokožky zapríčiňujú mnohé faktory - vek, stres, hormonálna nerovnováha, slnko, fajčenie, či nesprávny životný štýl. Navyše, ak je pokožka v akomkoľvek veku matná, tienistá a bez lesku, pôsobí staršie. Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka. Vekom organizmus produkuje stále menej kyseliny hyalurónovej, čo vedie k starnutiu pokožky. Tento proces spôsobuje najmä úbytok vody, ktorá je pomocou tejto kyseliny v tkanivách viazaná. Vďaka používaniu kyseliny hyalurónovej je pokožka schopná udržať si viac vlhkosti a stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu. Mezoterapia je ošetrenie, ktoré sa využíva viac ako 50 rokov. Do pleti sa rovnomerne injektuje gél s obsahom vitamínov, výživných látok a nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej. Do pokožky sa tak táto vekom ubúdajúca látka opätovne dodá - výsledkom je pružnejšia, hydratovanejšia a sviežejšia pleť. Výsledný efekt je jednotný a dokonale prirodzený. Ako jedni z mála ponúkame aj novinku vo svete omladenia – mezoterapia s patentovanou technológiou Light Filling, spájajúcou výplňové techniky a mezoterapiu. Hĺbkovo mení štruktúru pokožky a obnovuje jej schopnosť odrážať svetlo.
Po úvodnej konzultácii s lekárom sa na pleť nanesie znecitlivujúci krém. Následne sa za pomoci tenkej malej ihly injektuje potrebné množstvo gélu s obsahom kyseliny hyalurónovej. Gél sa aplikuje rovnomerne do celej oblasti tváre, podľa želania i krku a dekoltu. Po zákroku sa pleť ošetrí špeciálnym balzamom na upokojenie pokožky z rady Teoxane. Dĺžka ošetrenia zväčša nepresiahne 45 min. vrátane doby pôsobenia znecitlivujúceho krému. Pokožka je po ošetrení mierne začervenaná s ľahkým opuchom, ktorý za bežných okolností do 20 minút výrazne ustúpi a do jedného dňa úplne odoznie. Ošetrenie nevyžaduje hospitalizáciu ani klienta nevyradí z pracovného kolobehu. 30 minút po ošetrení je dokonca možné naniesť vlastný make-up.

Kozmetická lymfodrenáž tváre s aplikáciou esencie kyseliny hyalurónovej

Najlepšie sa relaxuje, keď sa pritom mladne. A najlepšie sa mladne, keď sa pri tom relaxuje. Kozmetická ručná lymfodrenáž spraví s vašou tvárou zázraky.

Kozmetická lymfodrenáž tváre je relaxačná a omladzujúca metóda, ktorá odstraňuje a zmierňuje opuchy, vrásky, jazvy a iné poškodenia pokožky. Pôsobí relaxačne na nervové zakončenia v koži tváre a hlavy, čím pomáha odstraňovať bolesti hlavy a migrény.

Aktiváciou lymfatického systému dokáže organizmus zbaviť stresu, únavy, bolesti a pôsobí preventívne proti chorobám zvyšovaním imunity organizmu. Pôsobí na psychiku a celkové preladenie organizmu, telo dostáva do spokojnej harmónie.

Procedúra je vhodná pre všetky vekové kategórie a pre všetky typy pokožky. Lymfodrenážna masáž napomáha odtoku lymfy. Je to vysoko očistná procedúra kože na tvári od odpadových a toxických látok z medzibunečného priestoru.

Nájdite si na seba čas a navštívte MM Studio aj vy!

Pôsobí proti vráskam, opuchom, jazvám Účinok sa prejavuje omladením pokožky na tvári, krku a dekolte - dobre vplýva na psychiku a na vegetatívne preladenie organizmu - má výrazný sedatívny, analgetický, očistný a spasmolitický efekt.
Je súčasťou nášho väziva a jej primárnou funkciou je viazať vodu, čím udržuje pokožku pružnú a elastickú. Okrem toho, že vypĺňa objem pleti a zvyšuje jej jas, dokonale ju hydratuje, čím pôsobí ako prevencia proti predčasnému starnutiu.